Rychlé dotazy:

Telefon: +84912250840
Email: info@cestovani-vietnamem.cz

     

Zajistíme vám také
Víza do vietnamu

zobrazit více
 

Nabídka

 

 
Poznávací cesty
Poznávací cesty
Poznávací cesty jsou delší než poznávací výlety a ve většině případů se jedná o all inclusive cesty našimi vlastními auty s řidičem a kvalifikovaným průvodcem. Délku a trasu Vaší poznávací cesty si buďto sami určíte, nebo se můžete inspirovat naší širokou nabídkou. Připravili jsme pro Vás několik vzorových poznávacích cest na 10 a více dní, přičemž jejich program přizpůsobíme Vašemu zájmu.
Poznávací výlety
Poznávací výlety
Naše cestovní kancelář Vám nabízí množství poznávacích jednodenních či vícedenních výletů. Jsme přesvědčeni o tom, že z naší prověřené nabídky, již budeme dále rozšiřovat, si vybere každý!
Pobytové zájezdy
Pobytové zájezdy
Pobytové zájezdy do Vietnamu jsou jedinečnou možností, jak se seznámit bez delších přesunů s touto exotickou zemí. Pokud k nim přidáte pár poznávacích výletů, úspěch je více než zaručen. Jestliže se do Vietnamu hodláte vydat „na vlastní pěst“, doporučujeme Vám se obrátit na našeho smluvního partnera booking.com, což je rezervační systém, který nabízí nepřeberné množství ubytovacích...
 
Dovolená na klíč
Dovolená na klíč
Naší specializací je Vaše dovolená na klíč. Ať už se rozhodnete poznávat přírodní krásy, architektonické skvosty, terasovité hory nebo si chcete Vaši dovolenou užít na vietnamských plážích, máme pro Vás to správné řešení! Ve Vietnamu jsme ne jako, ale doopravdy doma, a tak pro Vás kompletně připravíme poznávací anebo relaxační program přesně podle Vašich přání a představ.
Letenky a jízdenky
Letenky a jízdenky
Jak se dostat do Vietnamu? V případě nákupu letenek máte dvě možnosti – buďto si letenky zakoupíte sami, anebo se obrátíte na nás. Zajištění cestovních služeb patří do našeho portfolia, a tak Vám rádi pomůžeme tam, kde Vám naše zkušenosti mohou být užitečné.
   
 
   
Facebook Google Vimeo Linked In Youtube Twitter
Copyright © 2013 Trinh Michal - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek
Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL
Tvorba webových stránek