Rychlé dotazy:

Telefon: +84912250840
Email: info@cestovani-vietnamem.cz

     

Zajistíme vám také
Víza do vietnamu

zobrazit více
 

Sa Pa a Nedělní trhy Bac Ha - 3 dny


Program výletu:

1. den (pátek) ⇒ HANOI - SA PA (370 km)

Z Hanoje se autem vydáme do Sa Pa, což je neoficiální hlavní město severozápadního Vietnamu, které je díky svému výhledu, trhům a pestré škále národnostních menšin jedním z turisticky nejnavštěvovanějších, ale zároveň také nejkrásnějších míst. Vzhledem k tomu, že cesta je dlouhá, tak v autě strávíme skoro celý den.  Večer už nám zůstane čas jen na trhy, případně volný program.

2. den (sobota) ⇒ SA PA - BAC HA (90 km)

Ráno přejedeme po úbočí hor s převýšením až 1700 m. n. m. do malé vesnice Ly Lao Chai, kde společně posnídáme u mých domorodých přátel etnika H´Mong. Nejen, že ochutnáte jednu z nejlepších vietnamských snídaní připravených na otevřeném ohni, ale také budete mít možnost seznámit se s tradičním způsobem života horských obyvatel, jejich každodenní prací na terasových rýžových polích a v neposlední řadě také kulturou a uměním v podobě ručně vyráběných šperků a vyšívaných látek. Po vydatné snídani se vydáme pěšky dolů údolím až do vesnice Ta Van,obývané převážně etnikem Dao, kde nás bude čekat auto. Následuje odjezd do městečka Bac Ha.

3. den (neděle) ⇒ BAC HA - HANOI (330 km)

Malé odlehlé horské městečko Bac Ha na Vás dýchne zcela jinou atmosféru než turistická Sa Pa. Toto turisticky téměř nepoznamenané místo, jež je domovem Květinových H´Mongů, je známé především díky svým nedělním trhům, patřícím mezi jedny z nejhezčích ve Vietnamu. Dopoledne tedy věnujeme trhům, po obědě následuje odjezd do Hanoje, kam přijedeme navečer.


Cena poznávacího výletu:

 
All inclusive
Ceny jsou uvedeny v USD/osobu
1 osoba
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
7 osob
8 osob
765
415
310
250
220
195
180
165

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

  1. Privátní automobil s řidičem
  2. Celodenní strava
  3. Nápoje (1,5l balené vody denně)
  4. Ubytování (homestay, hotel)
  5. Veškeré vstupy a povolení
  6. Česky mluvící průvodce
  1. Osobní výdaje a spropitné
  2. Nápoje (vyjma uvedených)
  3. Cestovní pojištění

Na co nesmíte zapomenout:

Víza:
Pro vstup a pobyt na území Vietnamu platí pro občany České i Slovenské republiky vízová povinnost, a tak je nutné si před cestou vyřídit platné vízum. Získání vietnamského víza je legitimní systém podporovaný imigračním úřadem ve Vietnamu, a jedná se o bezproblémovou záležitost. S vyřízením vietnamského víza se můžete obrátit buď na Velvyslanectví Vietnamské socialistické republiky v Praze, nebo přímo na nás v sekci Online víza.
Vybavení:
Vietnam je tropická země, kde je opravdu hodně teplo a hlavně také hodně vlhko. Z tohoto důvodu doporučujeme volit spíše bavlněné oblečení před umělými materiály. Skladba Vašich věcí se samozřejmě bude lišit v závislosti na délce Vašeho pobytu a také na ročním období, ve kterém se do Vietnamu vydáte. Doporučený seznam věcí naleznete v sekci Co s sebou do Vietnamu.
Očkovaní:
Pro vycestování do Vietnamu není nutné žádné speciální očkování! Na rady center cestovní medicíny a očkovacích center však doporučujeme očkování proti žloutence typu A a B (hepatitida) a břišnímu tyfu, které se Vám může hodit i pro návštěvu jiných exotičtějších destinací. Více informací naleznete v sekci Očkování a antimalarika.
Pojištění:
Doporučujeme Vám sjednat pojištění léčebných výloh v zahraničí. Několik desítek korun Vám může ušetřit statisícové náklady, které mohou při lékařském ošetření v zahraničí vzniknout v souvislosti s onemocněním, úrazem nebo jinou nepředvídatelnou událostí.
Finance:
Doporučená částka pro osobní výdaje, suvenýry a spropitné je na osobu 20-50 USD/den.

Fotogalerie:

     
 
   
Facebook Google Vimeo Linked In Youtube Twitter
Copyright © 2013 Trinh Michal - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek
Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL
Tvorba webových stránek