Rychlé dotazy:

Telefon: +84912250840
Email: info@cestovani-vietnamem.cz

     

Zajistíme vám také
Víza do vietnamu

zobrazit více
 

Kontakty

Vítejte na stránkách vietnamské cestovní kanceláře THIEN TRUONG AN TRAVEL AND TRADING INVESTMENT COMPANY LIMITED.

Cestovní kancelář THIEN TRUONG AN je jedou z mála cestovních kanceláří specializující se na Vietnam, která úspěšně funguje již od roku 2005. V roce 2009 byla provedena změna společníků a naše cestovní kancelář se stala s. r. o., v obchodním rejstříku proto najdete právě tento rok zahájení činnosti.

Realizační tým naší cestovní kanceláře dnes čítá 6 průvodců a 7 řidičů, kteří jsou připraveni udělat vše pro to, abyste si Vaši dovolenou ve Vietnamu užili na maximum a odvezli si z ní tolik zážitků, kolik jen bude možné. Průvodcovské služby poskytujeme hned v několika jazycích: čeština, slovenština, angličtina, francouzština, němčina a korejština.

Naší specializací jsou poznávací cesty po severním Vietnamu, Hanoji, Halong Bay, nicméně rozšiřujeme pole působnosti i do středního a jižního Vietnamu. Služby, které nabízíme, se však docela liší od nabídky klasických cestovních kanceláří. My klademe důraz na individuální přání klienta a jsme připraveni udělat vše, abyste „zažili Vietnam na vlastní kůži“. Na rozdíl od klasických poznávacích zájezdů se s námi dostanete do míst, kde byste se sami jen těžko dostali, ale hlavně tam, kde nepotkáte turisty. Přespíme u horského kmene Hmongů, vydáme se na túru do džungle a na vrcholky hor, odkud budete mít nádherný výhled na rýžové terasy, v každém regionu ochutnáme místní speciality, okoupeme se pod vodopádem a na malé rybářské lodi proplujeme zátokou Halong Bay! To vše podle Vašich individuálních přání, ale hlavně, bez asistence davů turistů!

S maximálním úsilím se orientujeme na spokojenost zákazníka. Velmi rozsáhlý je také výběr míst, která Vám chceme ukázat. Nabídku připravujeme podle Vašich přání, vždy však s cílem uspokojit Vaše představy o nejlépe prožité dovolené. Naše cestovní kancelář zajišťuje dovolenou šitou na míru pro skupiny i pro jednotlivce přesně podle Vašich přání. Abychom maximálně uspokojili Vaše přání. Pro zajištění individuálního přístupu, realizujeme naše zájezdy maximálně v 8 lidech.

Filozofií naší cestovní kanceláře je uspokojení každého Vašeho přání a spokojenost našich klientů. Naši výhodou pro Vás je naše zkušenost. Všechna místa v nabídce jsme osobně navštívili a nabízíme ubytování jen v prověřených hotelích. Z množství nabídek zájezdů vybereme nejvýhodnější nabídku, splňující právě Vaše požadavky. Nemáme žádnou reklamu, protože jsme si vědomi toho, že nejlepší reklama jsou reference našich klientů, a tak je v našem zájmu dbát na jejich spokojenost.

Věříme, že uspokojíme Vaše představy, a že si z naší nabídky vyberete a prožijete krásnou a  příjemnou dovolenou. 

Těšíme se na shledanou ve Vietnamu!


THIEN TRUONG AN
Travel Agency

Address: 211/14 Bo De, Long Bien, Hanoi, Vietnam
Office:
508 Ngoc Lam, Gia Thuy, Long Bien, Hanoi, Vietnam
VATIN: 0102037748
Tel: +844 22114486
Fax: +844 36526264

Kontaktní osoba: Michal TRINH
Email: trinhmichal@gmail.com
Mobil: +84912250840
Skype: cestovani-vietnamem


Vážení zákazníci, v této sekci se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu.

     

Soubory ke stažení

Všeobecné obchodní podmínky CK Thien Truong An - Vietnam Travel VOP_CK_Thien_Truong_An-Vietnam_Travel.pdf 224.061 kB


* Povinné údaje


 
   
Facebook Google Vimeo Linked In Youtube Twitter
Copyright © 2013 Trinh Michal - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek
Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL
Tvorba webových stránek