Rychlé dotazy:

Telefon: +84912250840
Email: info@cestovani-vietnamem.cz

     

Zajistíme vám také
Víza do vietnamu

zobrazit více
 

Letenky a jízdenky


Jak se dostat do Vietnamu? V případě nákupu letenek máte dvě možnosti – buďto si letenky zakoupíte sami, anebo se obrátíte na nás. Zajištění cestovních služeb patří do našeho portfolia, a tak Vám rádi pomůžeme tam, kde Vám naše zkušenosti mohou být užitečné.

Do Vietnamu přímá linka z Prahy bohužel nelétá, a tak je nutné počítat s jedním nebo dvěma přestupy. Odlétat můžete z Prahy nebo také z Vídně, případně i z jiných evropských měst. Nejčastěji se pak přestupuje buďto v jihokorejském Soulu, Dubaji, Bangkoku, Hong Kongu, Tajpei, Pekingu, Singapuru nebo Guangzou.

Největšími letišti ve Vietnamu, na která přilétají mezinárodní lety, jsou letiště v Hanoji a Ho Či Minově městě, avšak levněji se do Vietnamu dostanete, pokud zvolíte jako cílovou destinaci Hanoj, letenka do Ho Či Minova města Vás totiž vyjde o něco dráž.

Do Vietnamu je možné cestovat s následujícími leteckými společnostmi: Emirates, Cathay Pacific, China Airlines, China Southern Airlines nebo Singapore Airlines. Levněji Vás také vyjde, pokud poletíte s Aeroflotem nebo Korean Air, o něco dráž a luxusněji pak do Vietnamu létá také Vietnam Airlines, avšak rozdíl mezi letadly je minimální.

Pokud máte svou oblíbenou leteckou společnost, nebo si chcete cestou udělat jednodenní výlet v některé z přestupních stanic, rádi Vám letenku zajistíme podle Vašeho přání. V současné době máme spolupráci s agenturou Pelikán, která nabízí levné lety. Pro vyhledávání letenek se však můžete obrátit na Sky Scanner nebo Letušku.    

Ceny letenek se pohybují v rozmezí 13.500 – 30.000,- Kč, v závislosti na letecké společnosti, ročním období a časovém předstihu, v jakém si hodláte letenku zakoupit před plánovaným odletem do Vietnamu (nepsaným pravidlem bývá, že letenka zakoupená v dostatečném předstihu před odletem bývá výrazně levnější než letenka zakoupená na poslední chvíli).

Po Vietnamu se pak budeme přesouvat různými dopravními prostředky. K dispozici máme vlastní mikrobusový vozový park a naše řidiče. V závislosti na druhu Vaší dovolené pak také budeme cestovat městskými hromadnými prostředky, lehátkovými autobusy, ale také na rybářské loďce či na skútru.

     
 
   
Facebook Google Vimeo Linked In Youtube Twitter
Copyright © 2013 Trinh Michal - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek
Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL
Tvorba webových stránek