Rychlé dotazy:

Telefon: +84912250840
Email: info@cestovani-vietnamem.cz

     

Zajistíme vám také
Víza do vietnamu

zobrazit více
 

Vietnam na motorce

Ve Vietnamu žije 93 miliónů obyvatel a téměř tolik tam jezdí i motorek. Skútr je národní dopravní prostředek číslo jedna a Vy máte jedinečnou možnost projet si Vietnam jedním z nejlepších způsobů - v jedné stopě! Milovníci dvoukolých miláčků dobře ví, o čem mluvím, když říkám, že není nic krásnějšího než pohled na svět ze sedla motorky. Pojeďte s námi napříč Vietnamem a zažijte zajímavou akční dovolenou s offroadovými úseky nejen po horách za poznáním přírody, kultury a kulinářských specialit.

Po celou dobu Vašeho cestování Vám zajistíme průvodce, který Vás seznámí s vietnamskými cestami a zavede Vás do špatně přístupných oblastí, kam se nedostanete jinak než na motorce. Doprovodné auto, ubytování, půjčení motorky i ochranných pomůcek je samozřejmostí!

 
Severozápadní Vietnam - 8 dní
Severozápadní Vietnam - 8 dní
Oblast severozápadního Vietnamu je typická vysoko se vypínajícími vrcholky hor, úrodnými údolími podél řek a roztroušenými vesničkami etnických menšin. Toto řídce obydlené území patří mezi nejpozoruhodnější oblasti v zemi. Severozápad je totiž srdcem kultury národnostních menšin. Cestování na motorce krajinou severozápadního Vietnamu je nezapomenutelný zážitek.
Severovýchodní Vietnam - 10 dní
Severovýchodní Vietnam - 10 dní
V severovýchodním Vietnamu najdete jednu z nejpůsobivějších a nejdrsnějších horských oblastí, tvořenou skalnatými vápencovými vrcholy, rozsáhlými tropickými lesy se spoustou jeskyní a vodopádů. Severovýchodním Vietnamem vede oblíbená pevninská trasa spojující zbytek Vietnamu s Čínou. Cesty severovýchodního Vietnamu budou vyhovovat každému jezdci, dokonce i začátečníkům.
Na motorce od severu k jihu
Na motorce od severu k jihu
Detail připravujeme...
Po stopách Top Gear – Vietnam
Detail připravujeme...
 
Pronájem motorky a doprovodného auta
Pronájem motorky a doprovodného auta
Ceny jsou platné od 1.1.2013
   
 
   
Facebook Google Vimeo Linked In Youtube Twitter
Copyright © 2013 Trinh Michal - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek
Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL
Tvorba webových stránek