Rychlé dotazy:

Telefon: +84912250840
Email: info@cestovani-vietnamem.cz

     

Zajistíme vám také
Víza do vietnamu

zobrazit více
 

Dovolená na klíč

Naší specializací je Vaše dovolená na klíč. Ať už se rozhodnete poznávat přírodní krásy, architektonické skvosty, terasovité hory nebo si chcete Vaši dovolenou užít na vietnamských plážích, máme pro Vás to správné řešení! Ve Vietnamu jsme ne jako, ale doopravdy doma, a tak pro Vás kompletně připravíme poznávací anebo relaxační program přesně podle Vašich přání a představ. Program Vašeho zájezdu sestavíme tak, abyste „zažili Vietnam“ na vlastní kůži a prožili zde jedinečnou dovolenou plnou neopakovatelných zážitků a dobrodružství. S našimi dlouholetými zkušenostmi na poli cestovního ruchu Vám vytvoříme nezapomenutelnou dovolenou snů přesně podle Vašich individuálních požadavků! Na výběr máte z nekonečného seznamu destinací, vybrat si můžete libovolnou délku pobytu a termín, který Vám vyhovuje. Na výběr máte poznávací nebo pobytový zájezd, krásné pláže, historická města, dech beroucí hory nebo všechno dohromady. Velmi rádi Vám připravíme jedinečnou dovolenou ve Vietnamu plnou nezapomenutelných zážitků. Jednoduše řečeno – pro Vaši ideální dovolenou jsme připraveni udělat cokoli. Poznejte Vietnam takový, jaký je, od A až po Z!

Pro Vaši spokojenost Vám nabízíme kompletní all inclusive balíček služeb, jehož součástí je program ušitý na míru Vašim přáním: ubytování v hotelích všech kategorií nebo u domorodých kmenů v horách, strava, zajištění víza, letenek a vnitrostátních jízdenek, klimatizovaný mikrobus s vlastním řidičem, česky mluvící kvalifikovaný průvodce, který se postará o to, abyste si z cest přivezli spoustu nezapomenutelných zážitků.

Mezi výhody „dovolené na klíč“ patří zejména to, že ceny za ubytování, jídlo a výlety jsou již zahrnuty v konečné ceně zájezdu, a tak se po celou dobu Vaší dovolené nemusíte téměř o nic starat! Připravíme Vám detailní itinerář cesty, zorganizujeme pro Vás kompletní balíček služeb, vyzvedneme Vás na letišti a po celou dobu Vašeho pobytu ve Vietnamu Vás budeme doprovázet spolu s naším řidičem a delegátem, který Vám garantuje vždy 100% servis.

Těšíme se na shledanou ve Vietnamu!

     
 
   
Facebook Google Vimeo Linked In Youtube Twitter
Copyright © 2013 Trinh Michal - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek
Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL
Tvorba webových stránek